"כדורעף משפחות" 2014 – מפעל הנצחה ע"ש משה מוזס ז"ל

מפעל הנצחה

"כדורעף  משפחות"  2014

ע"ש משה מוזס ז"ל 

בראשית חודש אוגוסט 1988 גויס משה לצה"ל. את דרכו הצבאית החל כלוחם מצטיין בחטיבת גבעתי. במהלך שירותו ביקש להתנדב, התקבל והועבר ליחידת 'שמשון' שם סיים את הגיבוש בהצלחה. אחד ממפקדי היחידה העריך את יכולתו כלוחם בעל מוטיבציה גבוהה, נחישות רבה וחוש הומור מפותח. הוא ראה בו לוחם מוביל בצוות וביחידה בכלל. משה השתתף במבצעים רבים, ובלט בהם הן כלוחם אמיץ והן כחבר, ובשל כך היה מקובל מאוד על חבריו ומפקדיו, שניבאו לו עתיד כאחד מבכירי היחידה ומפקדיה. למשה היו חברים רבים, שהקיפו אותו באהבה רבה. הוא היה צמא לדעת, ללמוד, להבין ולהכיר עוד ועוד דברים חדשים.

ביום ה' בתשרי תש"ן (4.10.1989) בהיותו בן תשע-עשרה וחצי, חזר מפעילות מבצעית עם צוות לוחמים. הרכב שבו נסע התהפך ומשה נפל בעת מילוי תפקידו.

מידי שנה מקימים בבית הספר תחרויות ספורט במשחק כדורעף בין משפחות תלמידי בית הספר באולם המספורט של בית הספר.

 

באולם דנמרק/קשת

טז שבט תשע"ד 17.1.2014

משלב בתוכו ארבעה טורנירים.

סדר יום:

7:00 פתיחת האולם למשתתפים.

7:00-7:30 חימום קבוצות וחלוקת חולצות למשתתפים.

7:30 – 11:45 משחקים בארבעת הטורנירים.

12:00 – 12:30   משחקי הגמר.

12:30 – 12:50 דברים לזכרו של משה מוזס ז"ל

                        מפי המשפחה

                        מנהל ביה"ס תל"י בית חינוך עמנואל זילברמן

                        נציג עיריית ירושלים

                        נציג עמותת בזלת, בוגרי יחידת המסתערבים שמשון.

12:50-13:00 סרט המספר את סיפורו של משה ומפעל ההנצחה לזכרו.

 

במהלך היום יוגש כיבוד קל למשתתפים

המשפחות מוזמנות להביא בקבוק שתייה קרה כדי להקל על המארגנים.

 

כל קבוצות הטורניר המודרני מתבקשות להגיע בשעה 7:00

כל קבוצות הזוגות משפחתי מתבקשות להגיע בשעה 7:45

כל קבוצות המשפחות הצעירות והשלשות מתבקשות להגיע בשעה 9:00

חלוקת חולצות לקבוצות האמורות להגיע מאוחר יותר תתבצע עם הגעתן.

ביום זה הניצחון אינו העיקר אלא החוויה המשפחתית והנצחת זכרו של משה.

בהצלחה!!

טורניר משפחות לצעירים/ות

טורניר זה יתקיים לראשונה השנה, והוא מיועד למשפחות אשר לפחות שחקן/ית אחד/ת

הוא/היא מביה"ס היסודי ( כיתות ה-ו ), השחקן/ית מחויבים להיות על המגרש לכל אורך הטורניר.

שבע קבוצות

שיטת משחקים:ליגה של סיבוב אחד,

שתי הקבוצות הראשונות מעפילות לגמר, וגמר

סה"כ 22 משחקים.

1

קירשנבאום עומר

2

חן שירז

3

גנדלר תמר

4

כהן זוהר

5

יכין יערה

6

ליליטמן טל ואלה

7

אשרי גלעד

 

 

טורניר זוגות משפחתי

שני בני הזוג ( ומחליפים אם יש ) כולם בני משפחה אחת.

עשרים ושלוש קבוצות

שיטת משחקים:ארבעה בתים , חמש/שש קבוצות בכל בית, ליגה של סיבוב אחד,

שתי קבוצות מכל בית עולות, 55 משחקים

סיבוב שני הצלבות ראשון מול שני, 4 משחקים

חצי גמר וגמר, 3 משחקים.

סה"כ : 62 משחקים.

בית 1

בית 2

בית 3

בית 4

ברמזון ( מסורתי )

סייח ( לידה )

קופר

מלכה

כהן רועי ( מסורתי )

לוסין ( לידה )

בן יהודה

בן דוד

בר מימון ( מסורתי )

גנון ( לידה )

יושיע

דהן

טלבי

לב ( זיו )

אסלן

גרבלסקי

תירוש

גיתאי ( ניסויי )

שמחה

רמתי

שוסברגר

זכאי ( ניסויי )

 

משולם

 

טורניר שלשות משפחתי

שלושת חברי הקבוצה ( מחליפים אם יש ) כולם בני משפחה אחת.

אחת עשרה קבוצות

שיטת משחקים: שני בתים, חמש/שש קבוצות בכל בית, ליגה של סיבוב אחד,

שתי קבוצות מכל בית עולות, 25 משחקים

חצי גמר וגמר 3 משחקים

סה"כ: 28 משחקים

בית 1

בית 2

עוזיאלי

שניידור

רוזנר ווקס

כהן עומר

מרון

כהו אור

שכטמן

חיילי כפיר

חברים משמשון

בן שטרית ( מסורתי )

 

אזולאי

 

טורניר זוגות מודרני

שני בני הזוג רצו להיות משפחה, אך הגורל רצה אחרת,והם נולדו למשפחות שונות.

שמונה עשרה קבוצות

שיטת משחקים: ארבעה בתים, ארבע/חמש קבוצות בכל בית, ליגה של סיבוב אחד,

שתי קבוצות מכל בית עולות  32 משחקים

סיבוב שני הצלבות, ראשון מול שני, 4 משחקים

חצי גמר וגמר.

סה"כ 39 משחקים

בית 1

בית 2

בית 3

בית 4

אברהמי/לב רן

ונטורה/חמו

בן נון/פרננדס

גלפנד/לוי

רבהון/מארו

מיינר/שטייר

גבאי/שגב בר

קולק/גלסר

פרייפלד/גודמן

סיירה/קופרמן

אנקר/שגב שרי

קרסגי/מנור

רוזנשטיין/ורשבסקי (לידה)

שכטמן עומרי/כהן אופיר

שרוין/בן נון

במברגר/הלברשטט

זילברמן יונתן/אסף כליל

 

רמון רותם/תמר כהן

 

 

 

תכנית משחקים

השנה תוכננה תכנית המשחקים כך שהקבוצות תשחקנה ברצף משחקים, מה שמאפשר יכולת גבוהה יותר.

כשהטורנירים השונים יתקיימו בצורה הבאה:

ראשונים יתחילו שחקני/יות הזוגות המודרניים, אחריהם יצטרפו הזוגות משפחתי,ובהמשך

שחקני השלשות והזוגות הצעירים.

משחקי כל הקבוצות יתקיימו עד הגמר במגרשים של 4 מטרים על 9 מטרים.

כאשר בזוגות הצעירים גם הגמר יהיה על המגרש הקטן יותר, 4 מטרים על 9 מטרים.

לא יתקיימו משחקים על המקום השלישי, שתי מפסידות חצי הגמר יקבלו גביע של המקום השלישי.

והגמרים  יתקיימו על מגרש של 7 מטרים על 9 מטרים.

גמר זוגות מודרניים,גמר זוגות וגמר שלשות.

בתום משחקי הגמר, דבר המשפחה,מנהל ביה"ס תל"י בית חינוך עמנואל זילברמן,נציג העירייה,נציג היחידה,טקס הענקת הגביעים והקרנת סרט קצר.

 

המשחקים הראשונים מתחילים בשעה 7:30, האולם יהיה פתוח החל מהשעה 7:00.

זמן משוער להתחלת הגמרים 12:00

סיום יום משוער בשעה 13:00.

  

כל המשחקים מתקיימים על רשת  בגובה 255 ס"מ

השיפוט עצמי, אלא אם כן הקבוצות קבעו מראש שופט מוסכם( המלצתי שיפוט עצמי )

שיפוט במשחקי הגמר ע"י שופט צעיר שעבר קורס שיפוט,ומארגן הטורניר כשופט שני.

מכת פתיחה לשחקנים/יות עד כיתה ז ( כולל ) מקו 7 מטרים,  כל השאר מ קו 9 מטרים.

עד לגמר אין חובה להחליף את מוציא מכת הפתיחה או לעשות חילופים כלשהם במקומות.

מנצחת בסבוב ראשון: הקבוצה הראשונה שהגיעה ל8 נקודות ללא הפרשים.

מנצחת בסבוב שני וחצאי גמר הקבוצה הראשונה שהגיעה ל 10 נקודות ללא הפרשים.

מנצחת בגמר הקבוצה הראשונה שהגיע ל 15 נקודות עם הפרשים במידת הצורך.

 

משחקי הסיבוב הראשון

 

מס'

הקבוצות

טורניר

מס'

הקבוצות

טורניר

1

אברהמי-רבהון

מודרני

31

סייח-לוסין

זוגות

2

ונטורה-מיינר

מודרני

32

קופר-בן יהודה

זוגות

3

בן נון-גבאי

מודרני

33

מלכה-בן דוד

זוגות

4

גלפנד-קולק

מודרני

34

בר מימון-שוסברגר

זוגות

5

פרייפלד-רוזשטיין

מודרני

35

גנון-גיתאי

זוגות

6

סיירה-שכטמן

מודרני

36

גבאי-אנקר

מודרני

7

אנקר-שרוין

מודרני

37

שרוין-רמון

מודרני

7

קרסגי-במברגר

מודרני

38

רבהון-רוזנשטיין

מודרני

8

אברהמי-זילברמן

מודרני

39

יושיע-אסלן

זוגות

10

מיינר-שכטמן

מודרני

40

גרבלסקי-רמתי

זוגות

11

בן נון-רמון

מודרני

41

טלבי-תירוש

זוגות

12

גלפנד-במברגר

מודרני

42

לב-זכאי

זוגות

13

אברהמי-פרייפלד

מודרני

43

שמחה-בן יהודה

זוגות

14

ונטורה-סיירה

מודרני

44

דהן-משולם

זוגות

15

בן נון-שרוין

מודרני

45

ברמזון-בר מימון

זוגות

16

קולק-קרסגי

מודרני

46

סייח-גיתאי

זוגות

17

רוזשטיין-זילברמן

מודרני

47

קופר-אסלן

זוגות

18

גבאי-רמון

מודרני

48

בן דוד-גרבלסקי

זוגות

19

רבהון-פרייפלד

מודרני

49

כהן-שוסברגר

זוגות

20

מיינר-סיירה

מודרני

50

לב-גנון

זוגות

21

אנקר-בן נון

מודרני

51

מלכה-רמתי

זוגות

22

קולק-במברגר

מודרני

52

בר מימון-תירוש

זוגות

23

רבהון-זילברמן

מודרני

53

לוסין –גיתאי

זוגות

24

ונטורה-שכטמן

מודרני

54

קופר-שמחה

זוגות

25

גבאי-שרוין

מודרני

55

דהן-גרבלסקי

זוגות

26

גלפנד-קרסגי

מודרני

56

טלבי-ברמזון

זוגות

27

אברהמי-רוזשטיין

מודרני

57

סייח-זכאי

זוגות

28

אנקר-רמון

מודרני

58

בן יהודה-אסלן

זוגות

29

פרייפלד-זילברמן

מודרני

59

בן דוד-משולם

זוגות

30

ברמזון-כהן

זוגות

60

כהן-בר מימון

זוגות

מס'

הקבוצות

טורניר

מס'

הקבוצות

טורניר

61

לוסין-גנון

זוגות

92

כהן אור-חיילי כפיר

שלשות

62

יושיע-שמחה

זוגות

93

קירשנבאום-יכין

צעירים

63

מלכה-גרבלסקי

זוגות

94

ליליטמן-אשרי

צעירים

64

ברמזון-שוסברגר

זוגות

95

גנדלר-חן

צעירים

65

גיתאי-זכאי

זוגות

96

רוזנר-חיילי שמשון

שלשות

66

דהן-רמתי

זוגות

97

כהן-תירוש

זוגות

67

טלבי-כהן

זוגות

98

לב-גיתאי

זוגות

68

לב-סייח

זוגות

99

מלכה-דהן

זוגות

69

אסלן-שמחה

זוגות

100

אזולאי-חיילי כפיר

שלשות

70

רמתי-משולם

זוגות

101

מרון-שכטמן

שלשות

71

עוזיאלי-מרון

שלשות

102

כהן-יכין

צעירים

72

בן שטרית-אזולאי

שלשות

103

קירשנבאום-אשרי

צעירים

73

קירשנבאום-ליליטמן

צעירים

104

חן-ליליטמן

צעירים

74

ברמזון-תירוש

זוגות

105

טלבי-שוסברגר

זוגות

75

לוסין-זכאי

זוגות

106

גנון-זכאי

זוגות

76

בן יהודה-יושיע

זוגות

107

בן דוד-רמתי

זוגות

77

גרבלסקי-משולם

זוגות

108

עוזיאלי-רוזנר

שלשות

78

שניידור-חיילי כפיר

שלשות

109

שניידור-כהן עומר

שלשות

79

רוזנר-שכטמן

שלשות

110

בן שטרית-חיילי כפיר

שלשות

80

גנדלר-אשרי

צעירים

111

גנדלר-כהן

צעירים

81

חן-כהן

צעירים

112

יכין-אשרי

צעירים

82

תירוש-שוסברגר

זוגות

113

קירשנבאום-חן

צעירים

83

לב-לוסין

זוגות

114

רוזנר-מרון

שלשות

84

קופר-יושיע

זוגות

115

שכטמן- חיילי שמשון

שלשות

85

בן דוד-דהן

זוגות

116

שניידור-כהן אור

שלשות

86

כהן עומר-חיילי כפיר

שלשות

117

כהן-אשרי

צעירים

87

כהו אור-בן שטרית

שלשות

118

גנדלר-ליליטמן

צעירים

88

מלכה-משולם

זוגות

119

חן-יכין

צעירים

89

סייח-גנון

זוגות

120

כהן עומר-בן שטרית

שלשות

90

בר מימון-טלבי

זוגות

121

עוזיאלי-שמשון

שלשות

91

עוזיאלי-שכטמן

שלשות

122

שניידור-אזולאי

שלשות

 

מס'

הקבוצות

טורניר

מס'

הקבוצות

טורניר

123

חן-אשרי

צעירים

129

קירשנבאום גנדלר

צעירים

124

קירשנבאום-כהן

צעירים

130

כהן-ליליטמן

צעירים

125

יכין-ליליטמן

צעירים

131

כהן אור-אזולאי

שלשות

126

כהן אור-כהן עומר

שלשות

132

גנדלר-יכין

צעירים

127

שניידור-בן שטרית

שלשות

133

כהן עומר-אזולאי

שלשות

128

מרון-שמשון

שלשות

 

 

 

 

 

 

משחקי ההמשך

טורניר זוגות מודרני

 

סבוב שני:

משחק מספר

קבוצה א

מול קבוצה ב

134

ראשונה בית 1

שנייה בית 3

135

ראשונה בית 2

שנייה בית 4

136

ראשונה בית 3

שנייה בית 1

137

ראשונה בית 4

שנייה בית 2

 

חצי גמר

קבוצה א

מול קבוצה ב

מנצחת משחק 134

מנצחת משחק 136

מנצחת משחק 135

מנצחת משחק 137

 

גמר

מנצחת חצי גמר 1

מנצחת חצי גמר 2

 

משחקי המשך

טורניר זוגות משפחתי

 

סבוב שני:

משחק מספר

קבוצה א

מול קבוצה ב

140

ראשונה בית 1

שנייה בית 3

141

ראשונה בית 2

שנייה בית 4

142

ראשונה בית 3

שנייה בית 1

143

ראשונה בית 4

שנייה בית 2

 

חצי גמר

קבוצה א

מול קבוצה ב

מנצחת משחק 140

מנצחת משחק 142

מנצחת משחק 141

מנצחת משחק 143

 

גמר

מנצחת חצי גמר 1

מנצחת חצי גמר 2

 

 

משחקי המשך

טורניר שלשות משפחתי

חצי גמר

קבוצה א

מול קבוצה ב

ראשונה בית 1

שנייה בית 2

ראשונה בית 2

שנייה בית 1

 

גמר

מנצחת חצי גמר 1

מנצחת חצי גמר 2

 

 

משחקי המשך

טורניר משפחות לצעירים

גמר

הקבוצה שסיימה ראשונה

הקבוצה שסיימה שנייה